میکرودرم ابریژن لایه بردار و روشن کننده پوست

میکرودرم ابریژن روشی است غیر جراحی با حداقل تهاجم ابزار خاصی که سطح زبری دارد روی پوست کشیده شده و با ایجاد لایه ای نسبتا ضخیم روی پوست که برداشتن خارجی ترین لایه که محل تجمع سلولهای مرده پوست است پوستی سالمتر و جوانتر را بوجود میآورد. دستگاههای میکرودرم ابریژن با اسپری ذرات کوچکی از آلومینیم اکسید و سدیم بیکربنات با مکش سبب ایجاد نتایج یکسان در پوست فرد میشوند. این روش برای انواع پوستها با طیف رنگی متفاوت قابل استفاده است.

 

6 مزایای استفاده از روش میکرودرم ابریژن 

از روش میکرودرم در موارد ذیل استفاده میشود:

  1. کاهش عمق خط لبخند و چین و چروکهای پوستی
  2. کاهش قطر منافذ باز پوستی و رفع جوشهای سرسیاه
  3. کاهش قطراسترچ مارکها
  4. رفع جای جوش
  5. رفع کک و مک و لکه های ناشی از افزایش سن
  6. افزایش قوام بافت پوست

 

 

نحوه عملکرد صحیح از روش میکرودرم ابریژن

این روش در مطب پزشک در حدود 1 ساعت زمان میبرد. حتما توسط پزشک و افراد دوره دیده انجام شود. در زمان انچام میکرودرم  استفاده از کرمهای بی حس کننده موضعی و بیهوشی ضروری نیست. در زمان انجام یک لایه از آلومینیوم اکسید روی پوست پاشیده میشود و بعد پزشک از مرطوب کننده ها جهت التیام آنها استفاده میکند. این روش توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است.

 

آماده سازی جهت انجام میکرودرم ابریژن

با پزشکتان راجع به اینکه این دستگاه مناسب شما میباشد یا خیر صحبت کنید. یک هفته قبل از درمان از مواجهه شدید با نور خورشید، مصرف کرمهای برنزه کننده و اپیلاسیون خودداری کنید. در ضمن کرمهای پیلینگ را از 3 روز قبل استفاده نکنید. قبل از انجام میکرودرم آرایش خود را پاک و  صورت خود را تمیز کنید.

 

هزینه جلسات میکرودرم ابریژن

عوامل متعددی از قبیل نوع دستگاه میکرودرم ماسکهای مصرفی حین انجام میکرودرم در هزینه موثر است. میکرودرم تحت پوشش بیمه نیست چون از جمله خدمات زیبایی به حساب میآید.

 

مراقبت های لازم بعد از روش میکرودرم ابریژن

این روش نیاز به دوران نقاهت ندارد و فرد پس از انجام آن میتواند کارهای روزانه را انجام دهد. بعد از انجام این روش با مشورت پزشکتان از کرمهای آبرسان استفاده کنید. از مصرف داروی رفع جوش حداقل یک روز بعد از انجام میکرودرم خودداری کنید. حساسیت پوست شما به نور آفتاب تا چند هفته بعد از درمان افزایش میابد بنابراین، حتما از ضدآفتاب مناسب استفاده کنید. نتایج بعد از انجام  بسیار سریع مشخص میشود. تعداد جلسات با توجه به نظر پزشک و وضعیت پوست فرد متفاوت است.


کلیه حقوق مادی و معنوی نزد کلینیک تخصصی یاس سپید محفوظ می باشد.


طراحی و بهینه سازی سایت توسط : مرکز طراحی سایت وبلوکس