بیوگرافی خانم لیلا زینالی مقدم

تحصیلات

  • در سال 1385در مقطع پیش دانشگاهی رشته علوم تجربی فارغ التحصیل شده است.
  • در سال1386 در مقطع کارشناسی علوم تغذیه در دانشگاه علوم و تحقیقات پذیرفته شده است.
  • در سال 1390  با پروژه نقش تغذیه در تعیین جنسیت تحصیلات خود را به پایان رسانده است.
  • از سال 1390  تا سال 1392  نزد پروفسور فرهود، پدر علم ژنتیک ایران تحقیقات خود را در مقطع تغذیه و تعیین جنسیت به پایان رسانده است.
  • در سال  1392  تا 1393  در ارتباط تغذیه و روانشناسی،  علوم ورزشی و غدد اطلاعات فراوانی کسب کرده است.
  • در سال 1394  در مقطع ارشد تغذیه در دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرفته شده و در سال 1396 تحصیلات خود را به پایان رسانده است.

 

فعالیت

در سال 1391  در انجمن دیابت کشور مشغول بکار شده و 470 بیمار دیابتی را ویزیت کرده است وی تجربیات فراوانی در ارتباط با بیماران دیابتی بدست آورده است.

در سال  1392 تا 1393 در کیلینیک سیبیتا به طور تخصصی در زمینه رژیم های غذایی و کاهش وزن فعالیت داشته است.

در سال 1393 در کیلینیکهای مختلف و سراهای محله به آموزش و ویزیت بیماران پرداخته  بطوریکه در سرای محله اشراقی در شرق تهران 20 جلسه کلاسهای آموزشی در ارتباط با موضوعات مرتبط با تغذیه برگزار کرده است.

در سال 1393 برای کسب تجربه بیشتر در کیلینیک مریم در فرمانیه و کیلینیک صدرا در اسلامشهر فعالیت کرده و بترتیب در زمینه تعیین جنسیت با طب مدرن و ویزیت بیماران فعال بوده است.

در سال 1394  به مدت 1 سال در مرکز بهداشت در غرب تهران فعالیت کرده و کلاسهای آموزشی و ویزیتهای متعددی را انجام داده است.

مدت فعالیت ایشان در جایگاه مدیریت کیلینیک به سال 1396 برمیگردد و در زمینه درمان چاقی با دستگاههای پیکرتراشی موضعی، مزوتراپی لاغری، طب سوزنی لاغری، روانشناسی کاهش وزن و مشاورین ورزشی تخصصی فعالیت کرده و تا بحال نتایج قابل قبول و در خور شان مراجعین، خدمتشان ارائه شده است.

در زمینه پوست و زیبایی  پزشکان مجرب و متبحری با کیلینیک ایشان همکاری داشته اند و خدمات پوستی از قبیل میکرودرم و پاکسازی پوست، مزوتراپی پوست، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لیزر موهای زاید با دستگاه سال2019 در حال انجام می باشد.

 


کلیه حقوق مادی و معنوی نزد کلینیک تخصصی یاس سپید محفوظ می باشد.


طراحی و بهینه سازی سایت توسط : مرکز طراحی سایت وبلوکس