مشاوره فردی در روانشناسی بالینی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روانشناسی بالینی - مشاوره فردی - روانشناس غرب تهران - هزینه هر جلسه روانشناسی - مشاوره فردی

 

مشاوره فردی در روانشناسی بالینی

پسری 29 ساله ای هستم که تحصیلات خاصی ندارم و شغل مناسبی هم پیدا نکرده ام؛ بسیار خجالتیم و به شدت از جمع می ترسم، تا آنجایی که به خاطر دارم اطرافیانم همیشه مرا دست کم گرفته اند و مرا مواخذه کرده اند، چند سالی است به خاطر عدم درمان همین مساله، دچار افسردگی شده ام و روز به روز شرایط روحی ام وخیمتر می شود ، لطفا مرا راهنمایی کنید
اضطراب بنیادین ریشه اصلی مشکل شماست که عدم اعتماد به نفس، اضطراب اجتماعی، عدم انگیزه و ... از مهمترین پیامدهای مستقیم و اجتناب ناپذیر وضعیت روانی مخدوشی است که به تدریج باعث بروز افسردگی می شود. شناخت علت اصلی اضطراب و حرکت در جهت رفع آن، کمک شایانی در جهت رفع مشکل شماست، بنابراین توصیه می کنیم هر چه سریع تر به روان شناس بالینی حاذق و مجربی مراجعه کنید تا با بهره مندی از تکنیک های روان درمانی چون هیپنوتراپی، رفتار درمانی شناختی و... سریع تر رفع مساله شود. البته توجه به نکات زیر، مقدمه ای برای درمان اصلی شماست:
خودتان را همانگونه که هستید، دوست بدارید و نقاط مثبت درون تان را شناسایی کنید و آنها را ارج نهید. به کرات برای دوست داشتن خود وقت بگذارید و بسیار خود را نوازش و در آغوش بگیرید؛ پیشنهاد می دهیم به انجام فعالیت های ورزشی و هنری مورد علاقه خود بپردازید. یادتان باشد ساختن و بهترین را ساختن، هنر است. با جان دل بپذیرید که شما معمار و مهندس زندگی خود هستید. فکر دیگران و کم کاری های آنان در قبال خود را رها کنید، یادتان باشد گذشته ها گذشته اند، اما امروز در جریان است و فرداها در پس امروزند. پس به پا خیزید و خود را دریابید! بلی، اکنون نوبت به پا خواستن خود شماست، به پا خیزید و همین امروز شروع کنید زندگی تان را تغییر دهید و برای فردایی روشن و دلخواه گام بردارید. اگر بخواهید می شود، شک نکنید.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

آدرس کلینیک یاس سپید

درباره ما

کلینیک یاس سپید


yasesepid.com
تهران ، شهرک گلستان ،بلوار امیرکبیر،نرسیده به تقاطع هاشم زاده،پلاک 217 ، طبقه دوم
02144734703
02144755037
09027040594

info@yasesepid.com
صبج : 9 تا 13 

عصر : 16 تا 19