سوالات رایج

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

1) نحوه تنظیم رژیم غذایی در بیماران مراجعه کننده به کلینیک یاس سپید به چه صورت است؟

پس از آنالیز ترکیب و توده بدنی هر فرد توسط دستگاه بادی آنالایزر 270 در کلینیک یاس سپید، برنامه غذایی متناسب با شرایط سنی، جنسی، فیزیکی و سلامت یا بیماری او توسط متخصصین تغذیه تنظیم می گردد و در اختیارش قرار می گیرد. این برنامه غذایی در جهت اصلاح عادات غذایی فرد مراجعه کننده و حصول نتیجه مطلوب و همچنین به فراخور حال نیازهای او برنامه ریزی می گردد. بنابراین، برنامه غذایی هر فرد متناسب با وضعیت کنونی اوست.


2) پکیج های لاغری کلینیک یاس سپید چند روزه هستند و چگونه به لاغری ما کمک می کنند؟

پکیج های لاغری کلینیک یاس سپید به کاهش وزن 10 کیلوگرمی افراد در مدت زمان 10 هفته کمک خواهد کرد. حمایت های همه جانبه کلینیک در زمینه مشاوره های روانشناسی، ورزشی، طب سنتی و ماساژدرمانی؛ شما عزیزان را در جهت نیل به اهدافتان تا حصول نتیجه دلخواهتان یاری خواهد رساند. همچنین فرد مراجعه کننده بعد از انتخاب پکیج لاغری و شروع برنامه، توسط متخصصین کلینیک به صورت تلفنی مشاوره و پشتیبانی خواهد شد.


3) چند جلسه درمانی کار با دستگاه های لاغری موضعی جهت رسیدن به نتایج مطلوب مورد نیاز است؟

حداقل تعداد جلسات درمانی در مورد دستگاه های لاغری رافوس و لیپولکس کلینیک یاس سپید، 6 جلسه می باشد و هر جلسه به طور میانگین حدود 1 ساعت به طول خواهد انجامید. پس از کار با دستگاه های لاغری موضعی در کلینیک، فرد باید از دستگاه اسپینینگ موجود در کلینیک جهت انجام ورزش هوازی به مدت نیم ساعت استفاده کند تا بهترین نتیجه ممکن حاصل گردد.


4) آیا دستگاه های رافوس و لیپولکس برای کوچک کردن سایز سینه ها قابل استفاده اند؟

خیر. جهت کوچک تر کردن سایز سینه در خانم ها و آقایان بهترین توصیه این است که از دستگاه های لاغری موضعی به هیچ وجه استفاده نگردد و از سایر روش های کوچک کردن سایز سینه مانند انجام تمرینات ورزشی مناسب جهت کاهش بافت چربی موضع سینه توسط متخصصین طب ورزشی حاضر در کلینیک استفاده نمایید.

 

 

برچسب ها: خدمات دستگاههای تناسب اندام, تغذیه و رژیم درمانی, لاغری موضعی با دستگاه

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

درباره ما

کلینیک یاس سپید


yasesepid.com
تهران ، شهرک گلستان ،بلوار امیرکبیر،نرسیده به تقاطع هاشم زاده،پلاک 217 ، طبقه دوم
02144734703
02144755037
09027040594

info@yasesepid.com
صبج : 9 تا 13 

عصر : 16 تا 19