رژیم غذایی پسردار شدن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تغذیه و رژیم درمانی ، تغذیه ، تغذیه دوران بارداری

رژیم غذایی پسردار شدن : تحقیقات ثابت کرده اند که تغییر PH محیط رحم خانمها نقش مهمی در رساندن اسپرم به تخمک خواهد داشت.برای تغییر PH محیط رحم به PH دلخواه جهت ماندگاری اسپرم مرد شما نیازمند مصرف مواد غذایی و نوشیدنیهای قلیایی میباشید.شما نیازمند تغییر در رزژیم غذایی به مدت چند هفته تا چند ماه قبل از انجام نزدیکی میباشید.
محدوده ی طبیعیPH بدن حدود 36/7 میباشد که به سمت قلیایی بودن سیر میکند.رژیم غذایی اسیدی ما (گوشت، فراورده های لبنی، شکر و سایر شیرینی ها، محصولات گندم و آرد سفید و پاستا، قهوه، چای، چربی های ترانس و مکمل های غذایی موجود در اکثر غذاهای بسته بندی شده و آماده شده) و نحوه زندگی ما و استرس میتواند PH خون را افزایش داده و به سمت اسیدی بودن سوق دهد.
توصیه های مهم جهت تعیین جنسیت عبارتند از :
1- مصرف متعادل کننده PH خون: روز خود را با لیوان بزرگی از ترکیب آب و آبلیمو شروع کنید.به مدت 20 دقیقه تا یک ساعت هیچ ماده غذایی مصرف نشود تا این ترکیب اثر خود را بگذارد و بعد از این مدت میتوانید صبحانه میل کنید.
2- مصرف آب در همه جا: مصرف روزانه حداقل 10 لیوان آب را خصوصا با شکم خالی را فراموش نکنید.افزودن چند قطره آبلیمو و یا نوشیدنی انرژی زا به بهتر شدن ترکیب کمک میکند.
3- نفس عمیق بکشید.تعدادی نفس عمیق بکشید.اکسیزن علاوه بر تامین انرزی مغز میتواند به تعدل شیمیایی بدن شما هم کمک کند و در جهت بهبود کارکرد سلولها کار میکندو سلولهای سال بدن سالم را به ارمغان میاورند.
4- پیاده روی کنید.ورزش کردن به افزایش اکسیژنرسانی به سلولهای بدن کمک میکند و هر چه اکسیژنرسانی به اندامها بیشتر شود باعث تغذیه بیشتر بافتها و اندامها خصوصا اندام تولید مثلی میشود.
5- کاهش مصرف کافئین: مصرف کافئین را کم کنید یا کنار بگذارید ذر عوض از دمنوشهای گیاهی استفاده کنید.استفاده از دمنوشهای طبیعی به بهبود کارآیی اندام تولیدمثلی کمک میکند.
6- استفاده از میوه جات و سبزیجات تازه را فراموش نکنید.

بررسی نقش تغذیه در تعیین جنسیت جنین قبل بارداری


توصیه های بسیار مفید جهت انجام فرایند تعیین جنسیت:
1- مصرف مواد غذایی غنی از پتاسیم:مصرف مقادیر زیاد موز، لوبیای سفید،ماهی سالمون،آووکادو،بادام،سیب و قارچ را فراموش نکنید.به مصرف این موادغذایی توجه کنید.
2- تکرار مصرف مواد غذایی را فراموش نکنید:موادغذایی مغذی با فاصله زمانی کم مصرف کنید. از مصرف مواد غذایی غنی از پتاسیم در وعده ها و میان وعده ها غافل نشوید.
3- غلات را در وعده صبحانه مصرف کنید:بالا بودن سطح قند خون در پسردار شدن بسیار مورد اهمیت است حتما توجه کنبد چون بسیاری از غلات با پتاسیم غنی شده اند و در افزایش پتاسیم داخل بدن نقش قابل توجهی دارند.

برچسب ها: تغذیه و رژیم درمانی, تغذیه

رژیم غذایی پسردار شدن - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

درباره ما

کلینیک یاس سپید


yasesepid.com
تهران ، شهرک گلستان ،بلوار امیرکبیر،نرسیده به تقاطع هاشم زاده،پلاک 217 ، طبقه دوم
02144734703
02144755037
09027040594

info@yasesepid.com
صبج : 9 تا 13 

عصر : 16 تا 19